Pluhur multivitamin + kalciumi (BULVICA)

Përshkrim i shkurtër:

Shtesë multivitamine dhe minerale për qen dhe mace. Shtë e dobishme për rritje të mirë, konvulsion, shtatëzani, laktacion dhe shëndet të përgjithshëm të trupit.

 

 


 • Pricemimi dhe kuotimi: FOB Shanghai: Diskutoni personalisht
 • Porti i dërgesës: Shanghai, Guangzhou, Chongqing, Yiwu
 • MOQ (5 ml, 10ml): 30000 shishe
 • MOQ (50ml, 100ml): 5000 shishe
 • MOQ (250ml, 500ml): 2000 shishe
 • MOQ: Pluhur / Bolus: 500 KG
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C
 • Detaje të produkteve

  Dërgoni mesazh

  përbërje
  gram përmban
  Vitaminë A ……… .15000IU
  Vitaminë D3 ……… 4500IU
  Vitaminë E …………… ..2mg
  Vitaminë B1 …………… 2mg
  Vitaminë B2 ………… 1.5mg
  Piridoksinë ………… 0.3mg
  Niacin ……………… ..10mg
  Vitaminë B12 …… ..0.5mcg
  Acid folik ………… .50mcg
  Kalcium …………… ..75mg
  Fosfori ……… ..55mg
  Bakri …………… .50mcg
  Mangani …………… 2mg
  Kobalt ………….… .20mcg
  Hekuri …………………… 2mg
  Zink ……………… ..… .2mg
  Kalium ………… 1.5mg

  Tregues
  Shtesë multivitamine dhe minerale për qen dhe mace. Shtë e dobishme për rritje të mirë, konvulsion, shtatëzani, laktacion dhe shëndet të përgjithshëm të trupit.

  Dozimi dhe administrimi
  Për administrim oral
  Këlyshë / kotele: 1 deri në 2 g çdo ditë
  Qeni / macja e të rriturve: 2 deri në 4g në ditë Dyfishoni
  këto sasi gjatë shtatëzanisë, laktacionit dhe konvulsionit.

  Paraprakisht
  Ju lutemi administroni ilaçin në dozën e përshkruar

  Koha e tërheqjes
  Nuk ka nevojë për të bërë

  Magazinimi dhe koha e skaduar
  Vulosur fort dhe ruajeni në një vend të thatë.
  2 vjet

  paketim
  100g, 500g, 1kg