Vitamin E + Sodium Selenite Oral Solution(BUSEVITA)

Përshkrim i shkurtër:

Ky produkt është treguar kryesisht për mangësi Vitamina E (si encephalomalacia, distrofi muskulare, diatez exudative, problemet e infertilitetit) në viçave, bagëti, dhi, dele dhe derra.

 


 • Price & Quotation: FOB Shanghai: Diskutoni personalisht
 • Dërgesë Port: Shanghai, Guangzhou, Chongqing, Yiwu
 • Moq (5ml, 10ml): 30000 Bottles
 • MOQ(50ml,100ml): 5000 Bottles
 • MOQ(250ml,500ml): 2000 Bottles
 • MOQ: Powder/Bolus: 500 KG
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Dërgoni mesazh

  Perberja
  Çdo ml përmban
  Vitamina E ............ .100mg
  natriumi selenite ... .0.5mg

  Tregues
  Vitamina E mangësi (si encephalomalacia, distrofi muskulare, diatez exudative, problemet e infertilitetit) në viçave, bagëti, dhi, dele dhe derra.

  Dozimi dhe administrimi
  per administrim oral
  viça dhi dhe dele: 2 ml per peshës trupore 10 kg, të përsëritur pas 2 - 3 javë
  derrat 1 ml në peshë trupore 10 kg, të përsëritur pas 2 - 3 javë.

  Efekt anësor
  Nuk ka efekte të padëshirueshme janë të pritet kur regjimi doza e përshkruar është ndjekur.

  Tërheqja Koha
  Asnjë

  Magazinimi dhe Koha skaduar
  mbyllur fort në një vend të freskët
  2 vjet

  paketim
  100ml, 250ml, 500ml, 1L, 5L

  Përqendrimi
  5.0% + 0.15%, 10% + 0.05%