Tetramisole HCL Bolus(BULETETRA)

Përshkrim i shkurtër:

Tetramisole është menduar për trajtimin e infeksionit të ndryshëm rra në bagëti, derra dhe shpezë; Dictiocaulosis, Haemonchosis, Bunostomosis, Oesophagostomiasis, Nematodirus, Cooperiosis, Strongyloidiasis, Ascaridosis, Oesophagostomiasis, Strongyloides, Trichocephalus, Metastrongilosis, Ascaridosis, Capillariasis, Heteracidosis dhe Singamoz.

Për trajtimin dhe controlofparasitic gastro-enterit dhe bronchiyis parazitare të shkaktuara nga krimbat rrumbullakëta (nematodat) në dele, dhi, bagëti dhe deve


 • Price & Quotation: FOB Shanghai: Diskutoni personalisht
 • Dërgesë Port: Shanghai, Guangzhou, Chongqing, Yiwu
 • Moq (5ml, 10ml): 30000 Bottles
 • MOQ(50ml,100ml): 5000 Bottles
 • MOQ(250ml,500ml): 2000 Bottles
 • MOQ: Powder/Bolus: 500 KG
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Dërgoni mesazh

  Perberja
  Çdo bolus permban
  tetramisole HCl ...... ..600mg

  Tregues
  Tetramisole është menduar për trajtimin e infeksionit të ndryshëm rra në bagëti, derra dhe shpezë; Dictiocaulosis, Haemonchosis, Bunostomosis, Oesophagostomiasis, Nematodirus, Cooperiosis, Strongyloidiasis, Ascaridosis, Oesophagostomiasis, Strongyloides, Trichocephalus, Metastrongilosis, Ascaridosis, Capillariasis, Heteracidosis dhe Singamoz.
  Për trajtimin dhe controlofparasitic gastro-enterit dhe bronchiyis parazitare të shkaktuara nga krimbat rrumbullakëta (nematodat) në dele, dhi, bagëti dhe deve

  Dozimi dhe administrimi
  Për administrim oral.
  En'am, dele, dhi: 1bolus për peshën 40 kg e trupit të jenë të përziera në ushqim.
  Shpendët: 1bolus për peshën trupore 6-12kg të jenë të përziera në ushqim.

  Masë paraprake
  Mos mbidozë.
  Mos përdorni gjatë shtatzënisë. Sidomos për 45 ditët e para të shtatzënisë.
  Përdorimi i vazhdueshëm afatgjatë mund të shkaktojë rezistencë të drogës dhe rezistenca e kaluan drogës.

  Tërheqja Koha
  Mish: 3 ditë
  Qumësht: 1 ditë

  Magazinimi dhe Koha skaduar
  Shitore në vend të ftohtë dhe të errët.
  2 vjet

  paketim
  5g * 50boluses / shishe

  Përqendrimi
  300mg, 600mg, 2500mg