Injection multivitamin

Përshkrim i shkurtër:

Ky produkt është treguar kryesisht për parandalimin dhe trajtimin e mangësive vitaminë në kuaj, gjedhe dhe dele dhe dhi, veçanërisht gjatë periudhave të sëmundjes, convalescence dhe të përgjithshme unthriftiness.

 


 • Price & Quotation: FOB Shanghai: Diskutoni personalisht
 • Dërgesë Port: Shanghai, Guangzhou, Chongqing, Yiwu
 • Moq (5ml, 10ml): 30000 Bottles
 • MOQ(50ml,100ml): 5000 Bottles
 • MOQ(250ml,500ml): 2000 Bottles
 • MOQ: Powder/Bolus: 500 KG
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Dërgoni mesazh

  Perberja
  Çdo ml përmban
  retinil palmitat (A) .................. ..2,000IU
  cholecalciferol (D3) ..................... 2,000IU
  acetate alfa-tokoferol (E) ......... 4mg
  Thiamine HCl (B1) ...... .................. ..10mg
  Riboflavin fosfat sodium (B2) .1mg
  pyridoxine HCl (B6) ........................ .5mg
  Cyanocobalamin (B12) ............... .0.01mg
  nikotinamid (B3) ...... .................. ..10mg
  D-Panthenol (B5) ........................... ..1mg
  Ujë për injectionq.s.to .................. 1ml

  Tregues
  Injection Multivitamin tregohet në parandalimin dhe trajtimin e mangësive vitaminë në kuaj, gjedhe dhe dele dhe dhi, veçanërisht gjatë periudhave të sëmundjes, convalescence dhe unthriftiness përgjithshme.

  Dozimi dhe administrimi
  En'am, kali, dele: 1ml / pesha 10-15kg trupit.
  Nga nënlëkurës, intramuskulare ose injeksion të ngadaltë intravenoz me ditë të alternuara.

  Magazinimi dhe Koha skaduar
  Shitore në një vend të thatë dhe të errët nën 25 ℃
  2 vjet

  paketim
  10ml, 50ml, 100ml