Injeksion kompleks i aminoacideve (BULAMIN)

Përshkrim i shkurtër:

Për parandalimin dhe trajtimin e aminoacideve dhe mungesës së grupit të vitaminës B.

 

 

 


 • Pricemimi dhe kuotimi: FOB Shanghai: Diskutoni personalisht
 • Porti i dërgesës: Shanghai, Guangzhou, Chongqing, Yiwu
 • MOQ (5 ml, 10ml): 30000 shishe
 • MOQ (50ml, 100ml): 5000 shishe
 • MOQ (250ml, 500ml): 2000 shishe
 • MOQ: Pluhur / Bolus: 500 KG
 • Kushtet e pagesës: T / T, L / C
 • Detaje të produkteve

  Dërgoni mesazh

  përbërje
  100ml përmban
  Arginine …………… 144mg
  Cysteine ​​…………… 320mg
  Glutamine ……… ..320mg Glicinë
  …………… .320mg
  Histidine ………… ..132mg
  Isoleucine ………… 360mg
  Leucine …… ……… .428mg
  Lysine ……………… 544mg
  Metionine ……… .320mg
  Threonine ………… ..86mg Fenilalanine
  …… 500mg
  Valine ……………… .360mg
  Vitamina B 1……… ..400mg
  Vitamina B 2 …………… 17mg
  Vitamina B 6 …………… .. 34mg
  Nicotinamide …… 800mg
  Glukozë ……………… ..3.3g
  EDTA-2NA ………… 50mg

  Tregues
  Për parandalimin dhe trajtimin e aminoacideve dhe mungesës së grupit të vitaminës B.

  Administrimi dhe dozimi
  Për Blegët intravenoze të ngadalta
  , kuajt, delet dhe dhitë: 1 ml / 40 kg BW / 2 ditë

  Magazinimi dhe koha e skaduar
  dyqanit në një vend të thatë dhe nën 25.
  2 vjet

  paketim
  10ml, 50ml, 100ml